Hakkımızda

Geleneklerin yeniliklerle birleştiği yer.

Garden of Golf’ün amacı, üyelerine rahat ve samimi bir atmosferde golf oyununun keyfini çıkarabilecekleri bir yer sağlamaktır. Garden of Golf Kulübü, golf oyununu öğrenmeye, becerileri geliştirmeye ve arkadaş edinmeye elverişli bir ortam yaratmaya çalışmaktadır.

Golf Bahçesi, şehrin eteklerinde, yemyeşil ve doğal manzaralarla çevrili bir alanda inşa edilmiştir. İçinde 18 delikli bir golf sahası, golf sahası, golf sahası, profesyonel mağaza ve restoran bulunuyordu. Tüm alan özenle düzenlenmiş ve oyuncuların golf oyunlarından keyif almaları için huzurlu ve sakin bir ortam yaratacak şekilde tasarlanmıştır.

Golf Bahçesi kısa sürede hem yerel halk hem de ziyaretçiler arasında popüler hale geldi ve kısa sürede kasaba her yaştan ve yetenekten oyuncularla doldu. Ziyaretçiler rahatlayıp bölgenin doğal güzelliğinin tadını çıkarabilirken, her beceri seviyesinden golfçü de yeteneklerini test edip oyunlarını geliştirebiliyordu.

Golf Bahçesi bugün hala golfçüler ve doğa severler için popüler bir yer. Bu eşsiz ve güzel saha herkes için keyifli ve ilginç bir deneyim sunmaya devam etmektedir.